"Поринь в світ Кундаліні йоги та мистецтво зцілення Сат Нам Расаян!"
Про рівні підготовки Вчителів Кундаліні Йоги
Підготовка вчителів йоги Кундаліні Перший рівень - Основа

KRI Level One Foundations — це професійна програма з теорії та практики Кундаліні йоги, яку вчив Йогі Бхаджан®, що включає щонайменше 180 годин теорії та практики.

Про програму першого рівня:
Програма підготовки вчителів KRI першого рівня Єпохи Водолія - це програма професійної сертифікації Кундаліні-йоги. Інтерактивний курс теорії, практики та базових навичок інструктора Кундаліні йоги включає 180 годин навчання в аудиторії та 40 годин самостійного навчання: проекти служіння, 40-денну медитацію та Білу Тантру. Випускники першого рівня отримують звання сертифікованого інструктора KRI з кундаліні йоги.

Ця програма знайомить студента з принципами та практиками самовідчуття людини та досліджує, як Кундаліні-йога та йогічний спосіб життя можуть гармонізувати та покращити людський досвід і пробудити ваш справжній потенціал.
ВАША ПОДОРОЖ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ! Зробіть цей перший крок!
Підготовка вчителів йоги Кундаліні Перший рівень - Основа

Ця подорож розпочинається після KRI ПЕРШОГО РІВНЯ.
ПРОГРАМА СЕРТИФІКАЦІЇ СКЛАДАЄТЬСЯ З П'ЯТИ МОДУЛІВ І ВІДПОВІДАЄ ВИМОЗІ YOGA ALLIANCE ПРО 500 ГОДИН НАВЧАННЯ.

Про програму другого рівня:
Під час підготовки вчителів першого рівня KRI ви вивчаєте основи. Ви дізнаєтеся основи Кундаліні йоги і, сподіваємося, розвинете позитивні звички особистої практики на все життя.
На другому рівні ви серцем визнаєте, що готові ще більше інтегрувати вчення у своє життя.
Досягнення цього наступного рівня означає оцінку вашого прагнення до автентичності та можливість трансформації.
Протягом вашої подорожі другого рівня (яка триватиме щонайменше два роки, щоб пройти всі 5 модулів другого рівня) ви братимете участь у програмах, зосереджених на п’яти взаємопов’язаних темах.
“Ти тут у цьому світі, щоб дозволити своєму унікальному світлу сяяти! Запали свою внутрішню свічку, щоб тисячі інших людей змогли знайти та запалити свою власну через твоє світло! Сяй!”
Для реєстрації пишіть мені на email
Made on
Tilda