ЛІГА КУНДАЛІНІ
Поринь в світ Кундаліні йоги та мистецтво зцілення Сат Нам Расаян!
Академія Кундаліні йоги
Міжнародна програма KRI I рівня
Стань вчителем Кундаліні йоги!
Тренінг вчителів Кундаліні йоги 1 рівень
Зараз ми тренуємо 150 студентів на другому потоці вчителів Кундаліні Йоги! Третій потік першого рівня ми стартуємо у вересні!
Цей курс підготовки вчителів Кундаліні йоги підходить для всіх, хто хоче стати вчителем Кундаліні йоги, або для тих із вас, хто хоче поглибити своє розуміння та досвід трансформаційної практики Кундаліні йоги та здорового позитивного «йогічного» способу життя.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?
 • Отримаєте сертифікат KRI, визнаний у всьому світі
 • Отримаєте глибоке розуміння фундаментальної природи, технологій і концепцій Кундаліні йоги
 • Відчуєте можливість вести позитивний для здоров’я «йогічний» спосіб життя
 • Створите нові навички, впевненість і свідомість, необхідні, щоб стати вчителем.

Цей тренінг змінить ваше життя! Він надасть вам усі необхідні інструменти, щоб застосувати цю технологію на собі та професійно нести вчення у світ. Ви навчитеся очищати тіло та розум, відновлювати себе та з’єднаєтесь зі своєю справжньою сутністю!
Скористайтеся цією можливістю, щоб поглибити своє розуміння технології Кундаліні йоги, також відомої як Йога свідомості.
Теорія та філософія, з одного боку, і ваш власний досвід поглибленої практики йоги та медитації, з іншого боку, дадуть вам основу для подальшого розвитку ваших людських якостей і повного розкриття вашого потенціалу.

Розкрий весь свій потенціал!
Іди до своєї правди!
Живи тим, заради чого ти насправді тут!
Відправляйся з нами у цю подорож до себе!
Зміст навчання
Практика та теорія під керівництвом всесвітньо відомих вчителів Кундаліні йоги та прямих учнів Йоги Бхаджана, Майстра Кундаліні йоги
Філософія та історія йоги
Динаміка та педагогіка в Кундаліні йозі
Будь маяком! – Бути вчителем Кундаліні йоги
Тонка анатомія йоги - чакри, 10 тіл, Наді, енергія Кундаліні
Крії, асани та їх вплив
Західна анатомія - опорно-руховий апарат, системи органів
Розум і медитація – підкоріть свій розум
Naad & Mantra - світ - це вібруючий звук
Пранаяма - магія усвідомленого дихання
Здоров'я, стрес, бадьорість - живіть здоровими, щасливими, життєвими
Аюрведа - мистецтво довголіття
Харчування - ти те, що ти їси
Гуманологія - життєві цикли, відносини
Йогівський спосіб життя – живіть життям йога!
Карма та Доля - для чого ви тут насправді?
5 етапів вашого духовного шляху
Чудова тренувальна команда з KRI
Головний тренер тренінгу (Німеччина/Америка)

Сімран Сінгх уродженець Гамбурга, Німеччина. Він виховувався в традиції Кундаліні Йоги самим Йоги Бхаджаном, вбираючи дух і традиції Вчення в чистому вигляді. Він провів 10 років, живучи в Академії Мірі Пірі в Амрітсарі, Індія, як студент і викладач, і протягом шести років представляв Akal Security і Sikh Dharma у Вашингтоні, округ Колумбія. Він був головою Академії Мірі Пірі, членом ради директорів Інституту релігії та громадської політики.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Cімран Сінгх при підтримці 3HO Europe, 3HO international привозить гуманітарну допомогу в Україну (їжу, медикаменти), допомагав біженцям дістатися з України в Германію, вивозив священну для сикхів книгу Гуру Гранд Сахіб з Одеси, привозив медикаменти в госпіталь в Харків. Весь його фокус спрямований на різнобічну підтримку України і сангату Кундаліні йоги в Україні.
Сімран Сінгх
(Kundalini Research Institute)
Вчитель Кундаліні йоги, майстер поз (Америка)

Гуру Прем Сінгх Халса є майстром йоги з більш ніж 38-річним досвідом практики та викладання Кундаліні-йоги. Йогі Бхаджан назвав його «Майстром пози», і він відомий своїми знаннями в усвідомленні тіла та дихання в зв’язку з особистим зростанням. Гуру Прем Сінгх Халса також є тренером вчителів Кундаліні-йоги та є автором трьох книг, зокрема «Правила серця», «Божественне вирівнювання» та «Повсякденна відданість: буття сердця!».
Вчення Гуру Према Сінгха Халси зосереджені навколо практики Кундаліні-йоги та духовного зростання, яке вона приносить. Його глибоке розуміння тіла та дихання дозволяє йому направляти своїх учнів через трансформаційний досвід. Через свої книги та вчення він заохочує своїх послідовників жити відданим життям і підтримувати зв’язок зі своїми серцями. Його знання та досвід будуть направляти вас на вашому духовному шляху до самореалізації та глибшого розуміння божественного.

Гуру Прем Сінгх
Вчитель Кундаліні йоги, цілитель Сат Нам Расаян (Америка)

Сева Сімран Сінгх інтегративний цілитель і оздоровчий консультант, акупунктурист і тренер Кундаліні-йоги та медитації. Він поєднує акупунктуру, терапевтичну роботу з тілом, біоенергетичний зворотний зв’язок, китайську медицину, Кундаліні-йогу та медитацію в цілісний і комплексний підхід, щоб допомогти людям позбутися стресу, зцілити тіло та підтримати потік духу. Його життєва діяльність керується бажанням бачити всіх людей з миром і радістю в серці.

Його заняття наголошують на розширенні можливостей і зростанні, щоб позбутися небажаних звичок, зміцнити інтуїцію, подолати приховані обмеження і вступити у глибші стосунки з медитативною тонкістю, чутливістю та усвідомленням.


Сева Сімран Сінгх
Вчитель Кундаліні йоги (Німеччина)

Сат Харі Сінгх присвятив все своє життя духовному способу життя Кундаліні йоги та Сикхської Дхарми. Початок епохи Водолія спонукав багатьох людей, як і він, на 100% віддати своє життя в новим умовам. Протягом багатьох років його життя складалося з садхани, 3HO, Golden Temple, вечірньої йоги, виховання дітей і, перш за все, досвіду, підготовки до візитів Йогі Бхаджана в Німеччину.

У житті кожної людини бувають моменти, коли випадає надзвичайна можливість послужити своєму часу та його людям.

Сат Харі більше, ніж будь-хто інший, прагне зробити мантри, музику та тексти з Кундаліні йоги та Сикхської Дхарми доступними для широкої аудиторії як натхнення для подорожі до себе.

Сат Харі Сінгх
Вчитель Кундаліні йоги (Німеччина)

Мене звуть Бібі Нанакі, що означає дитина дому Нанаків, Гуру Нанак – Гуру епохи Водолія. Я дуже щаслива, що вчення Кундаліні-йоги знайшло мене й торкнулися моєї душі в 1997 році. Відтоді воно змінило й врятувало моє життя.

Я відчуваю глибокий зв’язок із Йогі Бхаджаном і Золотим ланцюгом вчителів.

Моя місія — ділитися цінними вченнями Кундаліні-йоги з людьми з усього світу. З 2003 року я навчаю вчителів у Німеччині, Іспанії, Італії, Великій Британії, Фінляндії, Норвегії, Ісландії, Естонії, Україні та Південній Африки.

Грунтуючись на власному досвіді, я глибоко переконана, що вчення Йогі Бхаджана, якими він поділився з нами, є унікальним і потужним інструментом, щоб зцілити себе і стати свідомою людиною. Щоб ви мали сміливість сяяти своїм внутрішнім світлом і стати Маяком Епохи Водолія!
Бібі Нанакі
Ми стартуємо тренінг у вересні!
Навчання англійською та українською мовами.
Організація KRI вважає своїм обов'язком підтримати українців в цей складний час, тому вартість тренінгу значно зменшена відповідно ситуації в країні.

З запитами та реєстрацією пишіть на емейл
Як проходить навчання
Навчання ОНЛАЙН через ZOOM
(з доступом до відео запису)
10 модулів
по 2 дні
Тривалість тренінгу – 10 місяців. Заняття проходять у вихідні дні
один раз на місяць.

Деякі модулі будуть проходити наживо в Києві з онлайн трансляцією

+ самостійна практика домашнього завдання
(потрібно від 30 до 60 хвилин на день)
Дати модулів третього потоку:
1 Модуль: скоро буде розклад
2 Модуль:
3 Модуль:
4 Модуль:
5 Модуль:
6 Модуль:
7 Модуль:
8 Модуль:
9 Модуль:
10 Модуль:

За Київським часом:
Субота
09:00-18:00
Неділя
06:00-17:00
Сертіфикація
(це стандартні вимоги KRI, але в Україні війна і ми знаходимось в не стандартних обставинах, тому деякі з цих вимог, які ми зможемо дати безкоштовно ми надамо)
Оцінка готовності студента ґрунтується на успішному виконанні випускником програми вимог KRI та включає наступне:

 • Проходження всіх модулів програми (дозволяється в записі)
 • Успішне завершення письмового іспиту
 • Участь у навчанні одного модуля Сат Нам Расаян / чи джапі/ чи Білій Тантрі/ чи 5 ребьофінгів (не входить у вартість тренінгу)
 • Відвідування щонайменше 20 класів у сертифікованого вчителя Кундаліні йоги, який має статус професійного тренера KRI (не входить у вартість тренінгу, список вчителів можемо вам надати)
 • Завершення 40-денної садхани/медитації з веденням щоденника самоспостереження
 • Прийняття та підписання Кодексу Професійних Стандартів Вчителя Кундаліні Йоги.
Для кого підійде цей тренінг
тренінг не вимагає спеціальної підготовки
 • для тих, хто хоче глибоко поринути в технологію Кундаліні йоги та отримати приголомшливі зміни у своєму житті
 • для тих, хто хоче стати більш ефективним у своїй роботі чи бізнесі та збільшити фінансовий потік у тій сфері, в якій працює
 • для тих, хто хоче отримати нову професію-вчителя йоги та можливістю працювати в будь-якій країні світу або викладати онлайн
 • для тих, хто хоче змінити сферу діяльності, але не знає чим хоче займатися. За рахунок посилення інтуїції та спеціальних практик на тренінгу ви отримаєте знання, хто ви і який у вас унікальний талант та призначення
 • для всіх, хто хоче зміцнити своє здоров'я, нервову систему, мати потужні техніки на будь-який випадок життя.
Питання, які часто ставляться
Будь ласка передивіться ці питання і відповіді, сподіваємся, що ви знайдете тут відповідь на своє питання
Що значить вимога до сертифікації «20 класів із сертифікованим вчителем»?

Це 20 повноцінних класів, які тривають щонайменше 1,5 години і складаються з крії, медитації, релаксації, з будь-яким викладачем з України, Європи, Америки і інших країн, який сертифікований KRI. Це можуть бути, як групові заняття, так і індивідуальні. Ви можете їх проходити як онлайн, так і наживо і навіть в записі. Ці класи відбуваються у вільний від тренінгу час. У цю кількість враховуються тільки ті класи, які ви відвідали під час проходження тренінгу. Ця вимога необхідна для того, щоб ви отримали більше досвіду повноцінних класів Кундаліні йоги так, як їх проводять вчителі KRI. Ви проходите це для збагачення вашого досвіду та розвитку техніки крій та медитацій. Ви можете обрати будь-якого вчителя, який відповідає вимогам та проводить повноцінні класи і пройти з ним ці 20 класів.В скільки мені обійдуться додаткові вимоги до сертифікації?

 • Вимога «Садхани Епохи Водолія» - безкоштовна.

Щось одне із:
 • Біла Тантра - наразі проходить тільки за межами України, вартість можна знайти на офіційному сайті White Tantric.
 • Один модуль навчання Сат Нам Расаян - 80 євро (якщо проходити його в Києві, Україна).
 • 5 ребьофінгів - проводимо впродовж тренінгу. Або ви можете обрати ребьофінги будь-кого із вчителів сертифікованих KRI, якій вам подобається, вартість класів зазвичай варіюється від 250 грн і вище.

Обовʼязково 20 класів у вчителя сертифікованого KRI. Вартість залежить від вчителя, зазвичай варіюється від 250 грн за клас.

Чи можу я проходити навчання в записі?

Так, всі модулі проходять онлайн (інколи наживо, але з онлайн трансляцію) і записуються. Якщо в день модулю ви не можете бути присутнім онлайн, ви можете пройти його в записі в будь-який зручний для вас час. Всі записи доступні до кінця тренінгу. Але зважайте на те, що під час онлайн модулів ми маєте можливість задавати свої питання, уточнення та відчувати взаємодію в групі.
Як часто проходять модулі і скільки по часу?

Модулі на 1 рівні проходять один раз на місяць і займають два повноцінних вихідних.
Як виглядають модулі?

Під час модулю вчитель дає теоретичну інформацію та практичне заняття. Хтось із вчителів приділяє більше часу до теорії, хтось до практики, залежить від теми.
Які матеріали надаються під час тренінгу?

Безкоштовний електронний підручник «Вчитель Епохи Водолія» від KRI 1 рівень та підручник з кріями та медитаціями для вчителя Кундаліні йоги 1 рівня. Обидва підручника перекладені українською мовою. Записи до всіх модулів до кінця тренінгу. Священний текст Джап Джи перекладений українською мовою. Додаткові матеріали від вчителів, можуть бути без перекладу.
Чи підходить цей тренінг новачкам?

Так підходить, але бажано підготовити своє тіло та свідомість до тренінгу, відвідуючи повноцінні класи Кундаліні йоги з кріями та медитаціями. Також ми проведемо додатково курс Рівень 0 перед початком тренінгу Рівень 1, щоб підготувати краще новачків.
Чи зможу я викладати Кундаліні йогу після цього тренінгу?

Так, ви будете мати офіційний міжнародний сертифікат інструктора Кундаліні йоги 1 рівня від Kundalini Research Institute (США).
Якщо я пропустив/ла початок тренінгу чи можу я доєднатися в процесі?

Так, доєднатися до тренінгу можна продовж одного першого місяця після початку навчання. Після цього набір буде закрито і група сформована. Більше нових учасників ми не додаємо до цього потоку і вам потрібно чекати наступний потік.
Чи можу я додатися до тренінгу в будь який час і пройти попередні модулі в записі?

Доєднатися до тренінгу можна продовж одного першого місяця після початку навчання і пройти пропущені модулі в запису. Після цього набір буде закрито і група сформована. Більше нових учасників ми не додаємо до цього потоку і вам потрібно чекати наступний потік.
“Ти тут у цьому світі, щоб дозволити своєму унікальному світлу сяяти! Запали свою внутрішню свічку, щоб тисячі інших людей змогли знайти та запалити свою власну через твоє світло! Сяй!”
Для реєстрації пишіть мені на email
Made on
Tilda