"Поринь в світ Кундаліні йоги та мистецтво зцілення Сат Нам Расаян!"
Академія Кундаліні йоги
Міжнародня програма KRI I та II рівнів!
Стань вчителем Кундаліні йоги!
Тренінг вчителів Кундаліні йоги 1 рівень
Ми розпочинаємо наступний ОНЛАЙН тренінг вчителів Кундаліні Йоги! Старт 21 жовтня!

Цей курс підготовки вчителів Кундаліні йоги підходить для всіх, хто хоче стати вчителем Кундаліні йоги, або для тих із вас, хто хоче поглибити своє розуміння та досвід трансформаційної практики Кундаліні йоги та здорового позитивного «йогічного» способу життя.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?
 • Отримаєте сертифікат KRI, визнаний у всьому світі
 • Отримаєте глибоке розуміння фундаментальної природи, технологій і концепцій Кундаліні йоги
 • Відчуєте можливість вести позитивний для здоров’я «йогічний» спосіб життя
 • Створите нові навички, впевненість і свідомість, необхідні, щоб стати вчителем.

Цей тренінг змінить ваше життя! Він надасть вам усі необхідні інструменти, щоб застосувати цю технологію на собі та професійно нести вчення у світ. Ви навчитеся очищати тіло та розум, відновлювати себе та з’єднаєтесь зі своєю справжньою сутністю!
Скористайтеся цією можливістю, щоб поглибити своє розуміння технології Кундаліні йоги, також відомої як Йога свідомості.
Теорія та філософія, з одного боку, і ваш власний досвід поглибленої практики йоги та медитації, з іншого боку, дадуть вам основу для подальшого розвитку ваших людських якостей і повного розкриття вашого потенціалу.

Розкрий весь свій потенціал!
Іди до своєї правди!
Живи тим, заради чого ти насправді тут!
Відправляйся з нами у цю подорож до себе!
Зміст навчання
Практика та теорія під керівництвом всесвітньо відомих вчителів Кундаліні йоги та прямих учнів Йоги Бхаджана, Майстра Кундаліні йоги
Філософія та історія йоги
Динаміка та педагогіка в Кундаліні йозі
Будь маяком! – Бути вчителем Кундаліні йоги
Тонка анатомія йоги - чакри, 10 тіл, Наді, енергія Кундаліні
Крії, асани та їх вплив
Західна анатомія - опорно-руховий апарат, системи органів
Розум і медитація – підкоріть свій розум
Naad & Mantra - світ - це вібруючий звук
Пранаяма - магія усвідомленого дихання
Здоров'я, стрес, бадьорість - живіть здоровими, щасливими, життєвими
Аюрведа - мистецтво довголіття
Харчування - ти те, що ти їси
Гуманологія - життєві цикли, відносини
Йогівський спосіб життя – живіть життям йога!
Карма та Доля - для чого ви тут насправді?
5 етапів вашого духовного шляху
Чудова тренувальна команда з KRI
Провідний тренер з Германії/Америки.

Сімран Сінгх уродженець Гамбурга, Німеччина. Він виховувався в традиції Кундаліні Йоги самим Йоги Бхаджаном, вбираючи дух і традиції Вчення в чистому вигляді. Він провів 10 років, живучи в Академії Мірі Пірі в Амрітсарі, Індія, як студент і викладач, і протягом шести років представляв Akal Security і Sikh Dharma у Вашингтоні, округ Колумбія. Він був головою Академії Мірі Пірі, членом ради директорів Інституту релігії та громадської політики.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Cімран Сінгх при підтримці 3HO Europe, 3HO international привозить гуманітарну допомогу в Україну (їжу, медикаменти), допомагав біженцям дістатися з України в Германію, вивозив священну для сикхів книгу Гуру Гранд Сахіб з Одеси, привозив медикаменти в госпіталь в Харків. Весь його фокус спрямований на різнобічну підтримку України і сангату Кундаліні йоги в Україні.
Сімран Сінгх
(Kundalini Research Institute)
Провідний вчитель з Америки.

Кулбір Сінгх-молодший син Йоги Бхаджана все своє життя служив своєму батькові.
Він народився в Нью-Делі в 1957 році, і коли він був маленьким хлопчиком, він був моделлю для Йоги Бхаджана, коли той створював крийі та досліджував їхні ефекти.
Кулбір Сінгх переїхав до США підлітком і працював разом зі своїм батьком протягом наступних десятиліть, втіливши багато проектів, дорогих серцю Йоги Бхаджана, зокрема побудувавши його школу Miri Piri Academy.

За своє життя Кулбір відвідував тисячі класів батька. Протягом останніх п'яти років фізичного життя Йога Бхаджана Кулбір був поруч із ним. Остання настанова, яку Йогіджі дав Кулбіру незадовго до того, як покинув своє тіло, було: “Сину, служи людям”.

Кулбір несе ДНК свого батька і від щирого серця сподівається поділитися з вами своїм досвідом і любов'ю, як навчив його батько.
Кулбір Сінгх
Бібіджі (США), дружина Йогі Бхаджана протягом 52 років. Для сикхів у всьому світі вона є шанованою «матір’ю», яку шанують як посла доброї волі та провісника міжконфесійного діалогу між релігійними лідерами.

У 2006 році сенатор Шеннон Робінсон призначив її Послом миру Нью-Мексико. У 2007 році губернатор Нью-Мексико Білл Річардсон призначив Бібіджі своїм представником в Індії.

Бібіджі очолювала делегацію 3HO в ООН. Вона є засновницею та директором програми Create Inner Peace, програми подолання критичного стресу для тих, хто швидко реагує, використовуючи технології йоги та медитації. Вона також є сертифікованим вчителем йоги Кундаліні 3 рівня.

Бібіджі є автором низки книг про принципи сикхської освіти.

Бібі Джи приєднується до групи вчителів нашого тренінгу! Вахе Гуру!
Бібіджи
Гурубачан Сінгх мав рідкісну можливість багато років служити Сірі Сінгх Сахібу, Йогі Бхаджану, подорожуючи з ним, готуючи для нього їжу, щодня приймаючи його вдома.

З благословення свого вчителя Гурубачан Сінгх майже 20 років подорожував Південною Америкою та Китаєм, ділячись благословенням Гуру Рама Даса під час його турів «Володар чудес».

Сьогодні Гурубачан Сінгх продовжує свої подорожі по всьому світу від імені своєї організації «Breathe Global», яку він створив для безкорисливого служіння на честь Гуру Рама Даса, щоб надихати, підносити та благословляти людство.

Прості техніки медитації та дихання, якими він ділиться, допомагають зцілити ваше тіло та заспокоїти ваш розум, щоб ви могли відкрити та відчути свою радість та життєву силу.

Протягом багатьох років Гурубачан Сінгх працював волонтером у Раді SDEI (яка контролює Академію Мірі Пірі в Амрітсарі, Індія) і Раді директорів безпеки Акал.

Він постійно проводить безкоштовні онлайн класи для України, з любовью до нас, з великим серцем, підтримуючи наш дух.

З великою радістю повідомляємо, що Гурубачан Сінгх також буде навчати нас на нашому тренінгу вчителів Кундаліні йоги України!
Гурубачан Сінгх
Мене звуть Бібі Нанакі, що означає дитина дому Нанаків, Гуру Нанак – Гуру епохи Водолія. Я дуже щаслива, що вчення Кундаліні-йоги знайшло мене й торкнулися моєї душі в 1997 році. Відтоді воно змінило й врятувало моє життя.

Я відчуваю глибокий зв’язок із Йогі Бхаджаном і Золотим ланцюгом вчителів.

Моя місія — ділитися цінними вченнями Кундаліні-йоги з людьми з усього світу. З 2003 року я навчаю вчителів у Німеччині, Іспанії, Італії, Великій Британії, Фінляндії, Норвегії, Ісландії, Естонії, Україні та Південній Африки.

Грунтуючись на власному досвіді, я глибоко переконана, що вчення Йогі Бхаджана, якими він поділився з нами, є унікальним і потужним інструментом, щоб зцілити себе і стати свідомою людиною. Щоб ви мали сміливість сяяти своїм внутрішнім світлом і стати Маяком Епохи Водолія!
Бібі Нанакі
Ми стартуємо 21 жовтня!
Навчання англійською та українською мовами.
Організація KRI вважає своїм обов'язком підтримати українців в цей складний час, тому вартість тренінгу значно зменшена відповідно ситуації в країні.

З запитами вартості, інших питань та реєстрацією пишіть на емейл
Як проходить навчання
Навчання ОНЛАЙН через ZOOM
(з доступом до відео запису)
10-11 модулів
по 2 дні
Тривалість тренінгу – 10 місяців. Заняття проходять у вихідні дні
раз на місяць.

Деякі модулі будуть проходити наживо в Києві з онлайн трансляцією

+ самостійна практика домашнього завдання
(потрібно від 30 до 60 хвилин на день)
Дати модулів:
1 Модуль: 21-22 жовтня
2 Модуль: 18-19 листопада
3 Модуль: 16-17 грудень
4 Модуль: 13-14 січня
5 Модуль: 10-11 лютий
6 Модуль: 9-10 березня
7 Модуль: 6-7 квітня
8 Модуль: 4-5 травня
9 Модуль: 1-2 червня
10 Модуль: 12-14 липня

За Київським часом:
Субота
09:00-18:00
Неділя
06:00-17:00
Сертіфикація
(це стандартні вимоги KRI, але в Україні війна і ми знаходимось в не стантартних обставинах, тому деякі з цих вимог, які ми зможемо прибрати, чи дати безкоштовно ми надамо)
Оцінка готовності студента ґрунтується на успішному виконанні випускником програми вимог KRI та включає наступне:

 • Проходження всіх модулів програми (дозволяється в записі)
 • Успішне завершення письмового іспиту
 • Участь у навчанні одного модуля Сат Нам Расаян / чи джапі/ чи Білій Тантрі/ чи 5 ребьофінгів (не входить у вартість тренінгу)
 • Відвідування щонайменше 20 класів у сертифікованого вчителя Кундаліні йоги, який має статус професійного тренера KRI (не входить у вартість тренінгу, список вчителів можемо вам надати)
 • Завершення 40-денної садхани/медитації з веденням щоденника самоспостереження
 • Прийняття та підписання Кодексу Професійних Стандартів Вчителя Кундаліні Йоги.
Для кого підійде цей тренінг
тренінг не вимагає спеціальної підготовки
 • для тих, хто хоче глибоко поринути в технологію Кундаліні йоги та отримати приголомшливі зміни у своєму житті
 • для тих, хто хоче стати більш ефективним у своїй роботі чи бізнесі та збільшити фінансовий потік у тій сфері, в якій працює
 • для тих, хто хоче отримати нову професію-вчителя йоги та можливістю працювати в будь-якій країні світу або викладати онлайн
 • для тих, хто хоче змінити сферу діяльності, але не знає чим хоче займатися. За рахунок посилення інтуїції та спеціальних практик на тренінгу ви отримаєте знання, хто ви і який у вас унікальний талант та призначення
 • для всіх, хто хоче зміцнити своє здоров'я, нервову систему, мати потужні техніки на будь-який випадок життя.
“Ти тут у цьому світі, щоб дозволити своєму унікальному світлу сяяти! Запали свою внутрішню свічку, щоб тисячі інших людей змогли знайти та запалити свою власну через твоє світло! Сяй!”
Для реєстрації пишіть мені на email
Made on
Tilda