ЛІГА КУНДАЛІНІ
Поринь в світ Кундаліні йоги та мистецтво зцілення Сат Нам Расаян!
Академія Кундаліні йоги
Міжнародна програма KRI II рівня
Стань вчителем Кундаліні йоги!
Тренінг вчителів Кундаліні йоги 2 рівень
Другий рівень ми стартуємо у липні!
Цей курс підготовки вчителів 2-го рівня Кундаліні йоги підходить для всіх, хто вже є вчителем 1-го рівня Кундаліні йоги, або для тих із вас, хто хоче поглибити своє розуміння 5-ти надважливих тем, які досліджуються протягом тренінгу.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?
 • Отримаєте сертифікат 2 level KRI, визнаний у всьому світі
 • Розвинете впевненість в собі, як вчителі, розвинете самосвідомість і активізуєте свій голос.
 • Отримаєте набір життєвих навичок, розроблений для тих, хто прагне розвинути глибоке відчуття миру у своєму житті та житті інших
 • Здобудете впевненість і силу, щоб твердо відстоювати свої переконання, усвідомите зовнішні впливи та способи взаємодії з ними


Цей тренінг змінить ваше життя!
Він надасть вам усі необхідні інструменти, щоб застосувати цю технологію на собі та професійно нести вчення у світ. Ви ще інтенсивніше застосуєте на собі техніку та інструменти, яким навчилися на 1-му рівні тренінгу вчителів. Ваша власна внутрішня трансформація, звичайно, відобразиться на ваших класах, як вчителя, і збагатить їх ще більше.


Розкрий весь свій потенціал!
Живи своєю правдою, щоб інші могли надихнутись через твою присутність жити своєю правдою!
Зміст навчання
Практика та теорія під керівництвом всесвітньо відомих вчителів Кундаліні йоги та прямих учнів Йоги Бхаджана, Майстра Кундаліні йоги.

Це 300-годинний курс підготовки вчителів, який складається з 5 модулів, які дозволять вам відточити свої навички у відносинах, комунікації, медитаціях, енергоменеджменті та практичній мудрості.

Усвідомлена комунікація

 • Що ми розуміємо під комунікацією?
 • На якому рівні ми спілкуємося?
 • Ви коли-небудь думали, що ваше існування - це ваше спілкування?

Ефективна комунікація – це коли ви запускаєте серію слів, мову тіла, тон слів, вибір слів, що впливає на іншу людину та призводить до бажаної дії. Те, як ви говорите, що ви говорите, чому ви говорите, коли ви говорите, або робить відбиток, або ні. Здебільшого ми спілкуємося неефективно і захоплюємося реакцією на наші слова. Зрештою ми не усвідомлюємо, що говоримо або як говоримо. Спілкування стає важким і сповненим емоційних реакцій.

Навчіться усвідомленій комунікації! Ключом є проектування з вашого простору, щоб слова могли проникнути в простір іншої людини. Зробіть вдих і увійдіть у стан доброти, терпіння і співчуття , це допоможе кожному спілкуванню.


Життєва сила та стрес

 • Навчившись керувати своєю енергією, ви зменшите тягар стресу, який ви постійно носите.
 • Коли ви можете змінити перспективу будь-якої конкретної ситуації на свою користь, ви миттєво отримуєте перевагу й перемагаєте.

Існує негласна гра в законі природи, згідно з якою перемагає найбільше енергетичне поле. Дізнайтеся, як ви можете розширити ваше енергетичне поле органічним і природним способом, щоб воно було стійким. Знайдіть джерело основних мислеформ, які викликають вашу реакцію на стрес.

Створіть нову парадигму того, що ви можете і з чим хочете впоратися, щоб ви могли відійти від менталітету жертви. Ми відчуваємо себе жертвами, коли не маємо контролю над ситуацією. Знайдіть свою сильну позицію та насолоджуйтесь своїм розширенням можливостей. Владу не дають, її заробляють і беруть. Розвивайте свою нервову систему, щоб справлятися з інтенсивністю ваших життєвих виборів. Вдихніть цей потужний подих життя, який надає вам сили.
Встаньте і змініть ситуацію!



Розум і медитація

 • Поглибте свою практику медитації, з’ясуйте зв’язок між вами та вашим розумом і досліджуйте основну природу та динаміку розуму.
 • Збільште свою здатність нейтрально спостерігати, заспокоїтися, очистити свій розум від відволікань і інтриг, розпізнавати, коли ви встановлюєте стан шунія, і розпізнавати різні функціональні частини вашого розуму.

Подружіться зі своїм розумом! Ваш розум може служити вам або працювати проти вас. Розум не ваш друг і може насправді вас саботувати. Досліджуйте розумові ігри та невисловлені умови, які постійно проектує ваш розум і ускладнюють ваше життя. Дивіться, як це створює драми, фантазії та нереальність. Спостерігайте за тим, як ваш розум переносить вас на американські гірки. Коли ви усвідомлюєте, посміхніться, глибоко вдихніть і посмійтеся над собою. Поруште розумові ігри та створіть новий нейронний шлях до щастя та спокою.

Приборкайте цього звіра внутрішньою тишею!

Життєві цикли та спосіб життя

 • Яка ваша мета і чому ваша душа прийняла втілення?
 • На чому ви зосереджені?
 • Чи підтримує вашу мету те, що ви робите? Якщо ні, то як створити життя, яке буде повноцінним і радісним?

Кожні 11 років це відчуття ідентичності змінюється та узгоджується зі свідомістю, оскільки воно розширюється кожні 7 років. Отже, тим, ким ви були у віці від 18, 21 до 22 років, ви не є зараз. Ви вчилися на своїх помилках, ви стали мудрішими, розумнішими і тепер приймаєте кращі рішення, які мають довгостроковий ефект. Те, що вам подобається кожні 7 років, зазвичай переростає або не подобається. Сформулюйте своє життя так, щоб воно точно відображало ваш поточний стан свідомості, інтелекту та енергії зараз.

Оновіть своє уявлення про себе, виявивши свою мету та призначення жити незвичайним життям.
Дослідіть себе та ваші стосунки з циклом долі.
Дослідіть три кільця успіху, коли ви шукаєте та визначаєте нашу мету.


Автентичні відносини

Знайдіть час, щоб дослідити динаміку ваших стосунків і те, як ви взаємодієте з іншими.
 • Чи помічаєте ви повторювані моделі залучення важких ситуацій і людей у ​​своє життя?
 • Зрозумійте особливі виклики, з якими стикаються довгострокові стосунки та шлюб в епоху Водолія
 • Визначте типові способи, якими ви руйнуєте стосунки
 • Визначте ваш основний парадокс і перетворіть його з проблеми на можливість
 • Створіть свідомі стосунки з власною чоловічою та жіночою енергіями

Розвивайте любов до себе як ключ до справжніх стосунків. Зрештою, стосунки, які ви маєте з самими собою, своєю душею, відображаються у всіх ваших відносинах (дружніх, романтичних, сімейних і професійних). Давайте дослідимо ваші моделі стосунків, розберемо проблемні, небажані та незручні частини цих стосунків. Замість того, щоб бути захопленими сильними емоціями, давайте розсіємо їх і чесно подивимося на це та приймемо це. Настав час звільнити шаблони. Це рідкісний шанс відкрити деякі глибокі істини.


Тренувальна команда з KRI
Головний тренер тренінгу (Германія/Америка)

Сімран Сінгх уродженець Гамбурга, Німеччина. Він виховувався в традиції Кундаліні Йоги самим Йоги Бхаджаном, вбираючи дух і традиції Вчення в чистому вигляді. Він провів 10 років, живучи в Академії Мірі Пірі в Амрітсарі, Індія, як студент і викладач, і протягом шести років представляв Akal Security і Sikh Dharma у Вашингтоні, округ Колумбія. Він був головою Академії Мірі Пірі, членом ради директорів Інституту релігії та громадської політики.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Cімран Сінгх при підтримці 3HO Europe, 3HO international привозить гуманітарну допомогу в Україну (їжу, медикаменти), допомагав біженцям дістатися з України в Германію, вивозив священну для сикхів книгу Гуру Гранд Сахіб з Одеси, привозив медикаменти в госпіталь в Харків. Весь його фокус спрямований на різнобічну підтримку України і сангату Кундаліні йоги в Україні.
Сімран Сінгх
(Kundalini Research Institute)
Вчитель Кундаліні йоги, цілитель Сат Нам Расаян (Америка)

Сева Сімран Сінгх інтегративний цілитель і оздоровчий консультант, акупунктурист і тренер Кундаліні-йоги та медитації. Він поєднує акупунктуру, терапевтичну роботу з тілом, біоенергетичний зворотний зв’язок, китайську медицину, Кундаліні-йогу та медитацію в цілісний і комплексний підхід, щоб допомогти людям позбутися стресу, зцілити тіло та підтримати потік духу. Його життєва діяльність керується бажанням бачити всіх людей з миром і радістю в серці.

Його заняття наголошують на розширенні можливостей і зростанні, щоб позбутися небажаних звичок, зміцнити інтуїцію, подолати приховані обмеження і вступити у глибші стосунки з медитативною тонкістю, чутливістю та усвідомленням.

Сева Сімран Сінгх
Ми стартуємо тренінг 8 липня!
Навчання англійською та українською мовами.
Організація KRI вважає своїм обов'язком підтримати українців в цей складний час, тому вартість тренінгу значно зменшена відповідно ситуації в країні.

З запитами вартості, інших питань та реєстрацією пишіть на емейл
Як проходить навчання
Навчання ОНЛАЙН через ZOOM
(з доступом до відео запису)
5 модулів
по 6-7 днів
Тривалість тренінгу – 2 роки.
Модулі проходять раз на пів року.

Деякі модулі будуть проходити наживо в Києві з онлайн трансляцією

Перший модуль "Усвідомлена комунікація"
проходить в Києві наживо + онлайн в zoom

+ самостійна практика домашнього завдання

1-ий модуль 2-го рівня:
8-14 липня

За Київським часом:
06:00-08:30 Садхана
09:30-13:00 Клас (йога, медитації, лекції, завдання в малих групах)
14:30-18:00 Клас (йога, медитації, лекції, завдання в малих групах)

Сертіфикація
(це стандартні вимоги KRI, але в Україні війна і ми знаходимось в не стандартних обставинах, тому деякі з цих вимог, які ми зможемо дати безкоштовно ми надамо)
Оцінка готовності студента ґрунтується на успішному виконанні випускником програми вимог KRI та включає наступне:

 • Проходження всіх модулів програми (дозволяється в записі)
 • Успішне завершення письмового іспиту
 • Участь у навчанні одного модуля Сат Нам Расаян / чи джапі/ чи Білій Тантрі/ чи 5 ребьофінгів (не входить у вартість тренінгу)
 • Відвідування щонайменше 20 класів у сертифікованого вчителя Кундаліні йоги, який має статус професійного тренера KRI (не входить у вартість тренінгу, список вчителів можемо вам надати)
 • Завершення 40-денної садхани/медитації з веденням щоденника самоспостереження
 • Прийняття та підписання Кодексу Професійних Стандартів Вчителя Кундаліні Йоги.
Для кого підійде цей тренінг
тренінг не вимагає спеціальної підготовки
 • для тих, хто хоче глибоко поринути в технологію Кундаліні йоги та отримати приголомшливі зміни у своєму житті
 • для тих, хто хоче стати більш ефективним у своїй роботі чи бізнесі та збільшити фінансовий потік у тій сфері, в якій працює
 • для тих, хто хоче отримати нову професію-вчителя йоги та можливістю працювати в будь-якій країні світу або викладати онлайн
 • для тих, хто хоче змінити сферу діяльності, але не знає чим хоче займатися. За рахунок посилення інтуїції та спеціальних практик на тренінгу ви отримаєте знання, хто ви і який у вас унікальний талант та призначення
 • для всіх, хто хоче зміцнити своє здоров'я, нервову систему, мати потужні техніки на будь-який випадок життя.
“Ти тут у цьому світі, щоб дозволити своєму унікальному світлу сяяти! Запали свою внутрішню свічку, щоб тисячі інших людей змогли знайти та запалити свою власну через твоє світло! Сяй!”
Для реєстрації пишіть мені на email
Made on
Tilda